Reklama.

Nasza działalność opiera się na doświadczeniu, które zdobyliśmy przez lata pracy w branży reklamowej. Marketing dla Twojego biznesu to idea, która ma na celu wspieranie firm w ich rozwoju, poszerzaniu rynków zbytu, docieraniu do coraz szerszego grona klientów. Naszym wspólnym celem – naszym i naszych klientów jest rozwój ich działalności, która ma przełożyć się na wzrost sprzedaży lub osiągnięcie innego założonego celu.

 

Rozkręcasz biznes?

Pomagamy również na początku drogi każdej firmy, projektując identyfikację wizualną marki, zaczynając od logotypu, przez wizytówki, ulotki, teczki, katalogi i wiele innych drukowanych materiałów reklamowych. Nasz zespół składa się z doświadczonych grafików, fotografów i programistów, dzięki temu mamy szeroką ofertę od druku, fotografii po obecność w internecie. Projektujemy i wdrażamy strony i sklepy internetowe, bazując na najnowszych trendach i technologii.

 

Fotografia reklamowa.

Realizujemy różnorodne sesje zdjęciowe, od pojedynczych zdjęć produktowych (packshot), po rozbudowane plany. Fotografia to nasza pasja, przekonaj się jak Twój produkt może wyglądać, gdy postawimy go w najlepszym świetle.

Zapraszamy do współpracy! Nasza siedziba i studio fotograficzne znajduje się w Trzebnicy na ul. Obrońców Pokoju 1A. Realizujemy również sesje zdjęciowe u klienta, lub we wspólnie wybranych innych lokalizacjach.

 

Strony i sklepy internetowe.

Skuteczność strony www zależy od bardzo wielu czynników. Dlatego też analizujemy je zarówno pod kątem usability, accessability, jak i struktury, estetyki, kompozycji oraz dostosowania do wymagań SEO. Wspólnie z klientem ustalamy potrzeby i cele, jakie ma realizować serwis, następnie wdrażamy projekty. Żeby wzmocnić efekt, koordynujemy promocję z na kanałach mediów społecznościowych.